Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: motto.png

Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: Aktuality.png

Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: o_skole.png

Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: pro_rodice.png

Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: fotogalerie.png

Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: dokumenty.png

Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: kontakt.png

Aktuální sdělení    Vize školy     Organizace školního roku     Organizace všedního dne

Projekt EU – Peníze školám
Škola úspěšně dokončila projekt EU – Peníze školám, MŠMT přijalo závěrečnou monitorovací zprávu.
Více informací – Projekt EU

Henkel – MIT 2012
V červnu 2012 získala škola v rámci projektu Prodpora komunikace, podaného ve spolupráci s Ing. Petrem Rozsypalem, částku 54.650,-
Za tuto částku bylo pořízeno pro výuku:
1. Výukový program Symwriter
2. Notebook pro třídu P1
3. Dva iPady pro třídy P2 a P3
4. Dataprojektor a plátno pro třídy P5 a P8

Henkel – MIT 2013
V červnu 2013 získala škola v rámci projektu Rozvoj jemných a hrubých motorických docedností pomocí nových rehabilitačních a nápomocných metod, podaného ve spolupráci s Ing. Petrem Rozsypalem, částku 1.156 euro.
Za tuto částku během prázdnin pořídíme rehabilitační a kompenzační pomůcky pro rozvoj našich žáků.

Henkel – MIT 2014
V srpnu 2014 získala škola v rámci vypracovaného projektu opět s Ing. Petrem Rozsypalem částku 2000 euro na nákup nábytku do třídy pro žáky s autismem, který jim vytvoří nová místa pro individuální práci a strukturalizaci jejich denního režimu a jednotlivých pracovních i běžných denních činností.

Henkel – MIT 2015
V říjnu 2015 získala škola v rámci vypracovaného projektu s Ing. Petrem Rozsypalem částku 81.480,- na nákup interaktivní pomůcky pro žáky. Tenokrát jsme nezvolili interaktivní tabuli, ale Magix Box – interaktivní projektor s možností použití dvou per, výkonný počítač, bezdrátovou klávesnici a myš, ozvučení, ochranný obal a projekční plochu. Magix Box je mobilní (využití v jakékoliv učebně školy) a učí děti spolupracovat v jejich nejpřirozenějším hracím prostředí – na zemi. Pro naše imobilní žáky, kteří nemohou u tabule stát, je další možností jak se plně zapojit do výuky.
Naše fotografie s Magic boxem naleznete tady.

Henkel – MIT 2016
V roce 2016 dorazila od firmy Henkel v rámci jejich projektu MIT částka 2000 euro. Tato firma je naším přítelem již 5. rokem. Finanční částku jsme použili na nákup interaktivní tabule s příslušenstvím pro žáky s PAS.

Henkel – MIT 2017
V roce 2017 byly třídy P6 a P9 vybaveny interaktivní technikou – tabule SMART Board, dataprojektor, notebook.

Henkel – MIT 2018
V roce 2018 byla interaktivní technikou (interaktivní tabule SMART board s dataprojektorem a notebookem) vybavena třída P5.

Oranžová učebna
Škola v únoru 2013 podala projekt Nadaci ČEZ „Oranžová učebna“- Projekt byl úspěšný a škola získala 39.930,- na nákup dvou interaktivních tabulí SMART board 680. Z vlastních zdrojů pak dokoupila dva dataprojektory a notebook.
Práci žáků s interaktivní tabulí můžete vidět ve třídě P6 u Mgr. Zuzany Pavlíčkové a ve třídě P9 u Mgr. Ivany Pánové. Fotografie naleznete ve fotogalerii.

Description: Description: Description: Description: Description: Description: Description: logo_CEZ.png

Blue sky involve 2015
V rámci projektu byla škola podpořena částkou 1000 USD na nákup interaktivních pomůcek pro žáky. Zaměstnanci firmy se také podíleli na organizaci a průběhu sportovního dopoledne pro lipnické žáky školy.

Blue sky involce 2016
Pro všechny žáky školy proběhla ve škole celodenní akce Autík v autě. Zaměstnanci firmy Johnson Controls poznali naše žáky při společných hrách a soutěžích. Tento projekt vynesl škole 23.734,-, které jsme použili na nákup pomůcek pro rozvoj komunikace a strukturované učení žáků s PAS.

Swisslifeselect
Nadační fond Swisslifeselect vybral náš projekt na pořízení zvedáku pro imobilní žáky a poskytl finančí částku 31.820,-. Zvedák ulehčil práci pedagogům při manipulaci se žáky a žákům pak pohodlí a komfort při jejich přesunech z vozíku do speciálních židliček, na rehabilitační stly nebo do vaků na polohování.

Nadace ČEZ Pomáhej pohybem
Škola získala nadační dar v hodnotě 76.565,- na vybavení třídy pro žáky s PAS.

Šablony II
Projekt bude zahájen v srpnu 2019 a nyní probíhá vyhodnocení. Projekt se zabývá vzděláváním a osobnostním rozvojem pedagogů (hlasová výchova, ICT pro začátečníky a pokročilé, supervize individuální i supervize vedení školy, problémové chování žáků s PAS). V rámci projektu bude pořízena ICT technika pro výuku (práce s iPady).

Implementace strategie digitálního vzdělávání II
Projekt bude zahájen v září 2019. Partneři neposkytují finanční příspěvek. Jedná se o tvorbu výukových programů spojenou s pořízením iPadů a notebooků MacBook Pro a MacBook Air.

Copyright © Základní škola Mladá Boleslav. Všechna práva vyhrazena.